קולטי נחושת

קולטי נחושת לחיסכון באנרגיה

בתוך הצינורות המתחממים של קולטי השמש שלנו, זורמים המים בקלות. מים נקיים שמגיעים לנקודת חימום נוחה בכל ימות השנה, בזכות מערכות איכותיות ברמה הבינלאומית הגבוהה ביותר כיום. חברת אור אנרגיה מביאה עד אליכם מבחר גדול של קולטי שמש מסוגים שונים, מביניהם תוכלו לבחור קולטי נחושת.

היתרונות של קולטי נחושת הולכים לפניהם ומוכחים באמצעות עשרות אלפי לקוחות שנהנים ממים חמים בכל רחבי הארץ. רבים מתלבטים האם לבחור בקולטי נחושת או אולי דווקא בדגמים המציעים קולטי ברזל.

כדי להחליט אילו קולטים עדיפים עבורכם כדאי להכיר את היתרונות של קולטי נחושת באקלים בישראל ובכלל.

קולטי נחושת
דודי שמש עם קולטי נחושת

צנרת איכותית שיודעת להתמודד עם לחות

ישראל היא ארץ לחה מאד בימות הקיץ. הלחות המגיעה מהים התיכון פוגעת לעיתים קרובות במערכות המים ובצנרת. צנרת נחושת נחשבת לפחות רגישה לאחוזי לחות גבוהים ולכן היא מספקת יתרון ברור על פני צנרת מברזל בעיקר באזורי החוף.

חברת כרומגן שאת מוצרי דודי השמש אנחנו משווקים ומפיצים בכל רחבי הארץ יוצרת צנרת נחושת איכותית בריתוך אולטרסוני, שמאפשר לשמור על יעילות ותפוקת חום גבוהה של הקולט. החיתוך המתקדם והאיכותי הזה מאפשר העברת חום גבוה במיוחד מלוח הקליטה למים בצינורות הנחושת, כך נוצר מעגל של יעילות שבסופו של דבר מתבטא גם בחסכון באנרגיה.

יתרונות אלו הופכים את קולטי הנחושת למוצרים המותאמים לבעלי בתים ודירות במדינת ישראל, כמעט בכל אזור בארץ, מלבד באיזורי קרה כגון ירושלים, רמת הגולן.

קולטים איכותיים העמידים לאורך זמן

קולטי נחושת מתוצרת נמרוד המשווקים על ידי אור אנרגיה מורכבים ממערכת מתקדמת שיוצרת חימום מהיר ויעיל של המים. המערכת בנויה מבידוד איכותי באמצעות פוליאוריטן מוקצף ורדיד אלומיניום השומרים על החום, מאיטום גומי EPDM שמותקן מסביב לזכוכית החזקה ועמיד בטמפרטורות גבוהות.

הזכוכית עצמה עומדת בתקנים הגבוהים ביותר ומוצעת גם בגרסה מחוסמת העמידה בתנאי מזג אוויר קשים. לוח הקליטה עשוי מסרטי נחושת או פח, לפי בחירת הלקוח. סרטי הנחושת מוצמדים בתהליך הריתוך האולטרסאוני אל הצינורות המשניים. בכך מאפשרים העברת חום גבוהה.

מהם קולטי נחושת? 

כשאנחנו רוצים מים חמים לרחוץ כלים, להתקלח להכין לנו קפה אנחנו פשוט פותחים את הברז למים חמים וברור לנו שמיד יזרמו ממנו החוצה מים חמים בטמפרטורה גבוה מאוד. 

ישראל הינה ארץ חמה שטופת שמש ולכן ברוב הבתים בהם מתאפשר הדבר נוכל לראות על הגג דודי שמש וקולטי שמש המותקנים בנפרד עבור כל דירה. 

היות ורכישתו והתקנתו של דוד שמש וקולטי שימש היא לא מהלך יומיומי ,אלא מצרך יקר שרכישתו והתקנתו צריכה להיעשות במקצועיות ואחריות ובאיכות. 

כדאי ומומלץ לדעת איך בנויים דודי שמש ומאילו חומרים עשויים קולטי שמש על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה המתאימה ביותר על עבור הבית שלכם, ועל פי תנאי השטח, כשאתם רוצים לקנות דוד שמש עם קולטי שמש ולהתקין על גג ביתכם.  

מהם קולטי שמש מנחושת?

קולטי שמש נחושת הם קולטי שמש אשר בתוכם עוברים צינורות עם מים העשויים נחושת, המתחממים ומחממים את המים בדוד השמש.

מהם היתרונות של קולטי נחושת ?

קולטי שמש העשויים מנחושת מצטיינים במיוחד בהמרת האנרגייה של השמש למים חמים ביותר ומבטיחים לכם פעולה יעילה, אמינה ובטיחותית לאורך שנים רבות. 

קולטי שמש איכותיים מנחושת מיוצרים בתהליכים העומדים בדרישות התקנים הבינלאומיים. הם עשויים בטכנולוגיית ריתוך לייזר המגדילה משמעותית את מעבר החום. קולטי נחושת מומלצים להתקנה באזורים של מזג אוויר חמים ולח. 

מאחר ולקולטי נחושת יש יכולת קליטה והמרה גבוהה ביותר של חום.

ממה מורכבים קולטי שמש ?

קולטי שמש עשויים ממשטח קליטה אלומיניום מרותך בלייזר לצינורות נחושת המובילים את המים. קולטי שמש מצופים בשלושה ציפויים של משטחי הקליטה. 

הקולטים הם בעלי בידוד פוליאוריטן מוקצף בעובי של 25 מ"מ. ויצוק בתבנית לארגז הקולט ונותן לו חוזק מכני גבוה.ברוב הקולטים הצבועים יש כיסוי עליון של זכוכית עם גשר מתכת .בחלק מהקולטים משולבת זכוכית מחוסמת על כל שטח הקולט. 

בנוסף לקולטים מסגרת מתכת משלושה סוגים, של פח מגלוון המיושם ברובם של הקולטים בארץ . 

כאמור כדאי לבחור את המוצר המתאים עבורכם ביותר ובדודי שמש עם קולטי נחושת אם האוויר בסביבתכם יותר חם ולח. 

מה ההבדל בין דוד חשמל לדוד שמש

אם אתם מחפשים קולטי נחושת שיחזיקו מעמד לאורך שנים, יספקו לכם מים חמים נקיים בטמפרטורה גבוהה בכל ימות השנה ומותאמים לתנאי מזג אוויר ישראלי טיפוסי, קולטים אלו של כרומגן הם הבחירה החכמה עבורכם.

אור אנרגיה שמחה לספק קולטי נחושת בסטנדרטים הגבוהים ביותר כיום לכל לקוח ובכל מקום בישראל.

קולטי נחושת לא ניתן להתקין באזורי קרה ולכן באזורים כגון ירושלים מומלץ להתקין קולטי סקדיול 40 העמידים בפני קרה.

צרו איתנו קשר