דודי חשמל

חברת אור אנרגיה שיווק והפצה מביאה עד אליכם את דודי החשמל המתקדמים ביותר כיום בישראל. דודי חשמל נחשבים איכותיים, עמידים לאורך זמן ומספקים מענה בכל עונות השנה.

אנחנו מפיצים ומספקים ללקוחותינו בכל רחבי הארץ דודי חשמל מתוצרת כרומגן בהספקים שונים לפי הצורך. סדרת הדודים מספקת מענה לבתים בגדלים שונים ולמספר נפשות משתנה, על פי קיבול בליטרים ולפי הספקים שונים.

דודי החשמל שאנחנו מספקים מגיעים במספר וריאציות שונות – מדודים המותקנים בעמידה או בשכיבה ועד דודי חשמל לתלייה.

דודי חשמל
דודי שמש עם קולטי נחושת

ציפוי אמאייל לאספקת מים חמים, נקיים ובריאים

בין אם זה דוד חשמל או דוד שמש המוצרים אשר מסופקים על ידי אור אנרגיה שיווק והפצה מגיעים עם ציפוי אמאייל איכותי שתורם לניקיון המים. האמאייל מבודד את החלודה, האבנית והלכלוך שעלולים להפוך את המים למלוכלכים ואפילו מזוהמים ושומר על איכויותיהם לאורך זמן.

ציפוי האמאייל לא נשחק עם השנים ושומר על עמידות לאורך זמן רב, כך שניתן להנות מהמים החמים במשך שנים ארוכות.

דודי חשמל לעמידה - שכיבה או תלייה

אחת ההתלבטויות הנפוצות בקרב מי שרוכש מאיתנו דודי חשמל היא באיזה סוג לבחור. לצד ההספק והנפח, נבדלים דודי שמש וחשמל זה בזה בשיטת ההתקנה וההצבה בבית.

דודי חשמל בעמידה נראים יותר לעין ונחשבים ליעילים אך גם לפחות אסתטיים. דודי חשמל בשכיבה נחשבים לנסתרים מהעין ולכן מספקים פתרון אסתטי מאד.דודי חשמל בתלייה יעילים בשמירה על מים חמים לאורך זמן אך גם הם נראים לעין בקלות.

לכן, ההתלבטות היא בדרך כלל התלבטות אסתטית, אך רמת היעילות של דודי החשמל האלו נשמרת בזכות הייצור המוקפד ובקרת האיכות חסרת הפשרות.

 

בוודאי לא פעם קרה לכם שהגעתם הביתה בחורף, נכנסתם למקלחת, הורדתם את הבגדים ופתחתם את המים כשאתם מייחלים למקלחת חמה ונעימה שתשטוף את תלאות היום מגופכם. 

לוקחות לכם מספר שניות להבין שהמים קרים, כי כנראה מישהו התקלח לפניכם וגמר את המים. האכזבה במצב כזה היא קשה מנשוא, מרגיזה ומייאשת.

הבעיה החמורה של חוסר במים חמים, קשה במיוחד בבקרים של עונת החורף. מי שגר בדירה עם מספר שותפים, או מי שגר עם המשפחה הגדולה בבית בו יותר מארבע אנשים זקוקים למים חמים בבוקר עלול למצוא עצמו במצב מעצבן במיוחד ואפילו באיחור לעבודה. עקב בעיית המים החמים בחורף. 

דוד חשמל – היתרונות הברורים של מים חמים בחורף.

כדאי להכיר ולשקול ברצינות התקנתו של דוד חשמל בבית, לצורך אספקת מים חמים בכל עת בזמן החורף ובכלל.

דוד חשמל אפשר להתקין במקומות שונים בבית, בנפח משתנה על פי מספר הנפשות הנמצאות בבית, וניתן כמובן להתקין שעון, שמדליק ומכבה את הדוד כך שתגיעו הביתה למקלחת חמה גם אם לפניכם התקלחו ארבע אנשים ושכחו אתכם.

איזה דוד חשמל מומלץ להתקנה

קיימים סוגים שונים של דודי חשמל וגם ספקים שונים של דודי חשמל, לכן כדאי לבדוק ולוודא שאתם קונים דוד חשמל איכותי , מזמינים התקנה של אנשי מקצוע ומקבלים התקנה עם אחריות לכמה שנים. 

מומלץ לרכוש דוד חשמל איכותי, עשוי פלדה, מצופה אמייל והמיוצר בטכנולוגיות מתקדמות.דוד חשמל כזה הוא בדרך כלל גם מצופה בבידוד תרמי, וגם מצוייד בגוף חימום חשמלי איכותי, עם תרמוסטט המווסת עבורכם את חימום המים ודואג שלא ירתחו יתר על המידה לאורך זמן.

בדרך כלל מומלץ להשתמש בדוד חשמלי לחימום המים , בבתי מגורים אשר בהם לא ניתן להשתמש במערכת סולארית. כלומר בהתקנת דוד שמש וקולט שמש על הגג.

המקום המומלץ להתקנת דוד חשמל הוא בדרך כלל בהתאם לתנאי הבניין, כגון: 

  • מסתור כביסה
  • חדרי שירות
  • חדרי מדרגות
  • או חדרים ייעודיים בקומת המגורים שלכם

דוד חשמלי עם ציפוי אמייל בשיטה של ואקום למים נקיים שומר על עמידות לאורך שנים.

סוגי דודי שמש

דודי חשמל של חברת כרומגן- לשימוש קבוע לאורך שנים

אין דבר גרוע יותר מלגלות בסוף יום עבודה מעייף שהדוד התקלקל. דודי החשמל שמיוצרים על ידי כרומגן, אחת החברות הותיקות ביותר בישראל ומסופקים על ידי חברת אור אנרגיה, נחשבים לאיכותיים ועמידים במיוחד.

השירות היעיל והמסור שלנו מאפשר לכל לקוחותינו לקבל מענה בכל זמן נתון, לזכות בהתקנה מקצועית ברמה גבוהה ובמוצר עמיד לאורך שנים. כזה שמבטיח שקט נפשי.

נשמח ללוות אותך בתהליך בחירת דוד החשמל החדש שלך ולספק אותו במהירות לכל יעד בישראל.

צרו איתנו קשר